Par mums

Bērnu un jauniešu basketbola skola "Rīga" dibināta 2003. gada 1. janvārī kā pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības sporta skola basketbolā zēniem, kas koncentrējās Rīgas centrā. Taču pēc 2009. gada rudens Rīgas domes lēmuma, ar 2010. gada 1. janvāri – skolā tika apvienots viss bērnu un jauniešu basketbols, kas tiek realizēts Rīgas pašvaldībā. BJBS “Rīga” kļuva par lielāko sporta skolu ne tikai Rīgā, bet arī Latvijā.

BJBS “Rīga” tiek realizētas profesionālās ievirzes izglītības programmas basketbolā gan zēniem, gan meitenēm, pārvaldības sistēmā izveidotas četras nodaļas (Daugavas sporta nams, Centrs, Vidzemes un Pārdaugavas nodaļas).

Basketbols ir mūsu dzīve – tajā ikdienu strādā vairāk kā 75 sporta treneru, ap 15 administratīvo un 10 medicīnisko darbinieku, kā arī vairāk kā 100 tehnisko darbinieku. BJBS “Rīga” darbinieki darbojas, lai vairāk kā 2000 audzēkņu varētu apgūt basketbola pamatprasmes mazajās grupiņās un pilnveidot savu meistarību vecākajās grupās.

Bet trīs pārvaldītajos sporta kompleksos norit aktīvs sporta darbs, ne tikai basketbolā. Mēs lepojamies ar saviem daiļlēkšanas audzēkņiem, 2. klašu peldētapmācības dalībniekiem un peldētgribētājiem, kuri aktīvi apmeklē Daugavas sporta nama baseinus. Kā arī sekojam līdzi sporta kompleksos mājvietu radušajiem – pieccīņas, paukošanas, airēšanas, mākslas vingrošanas audzēkņiem, kuri pie mums īrē telpas.

Sazināties ar mums

Sazināties ar mums